uani, konie, Ksiz Jzef Poniatowski - RegulaminKontaktStrona gwna
 
 
 
38 Memoriał Majora Królikiewicza
obejrzyj galerię

Sezon Jeździecki 2011 rozpoczęty i już cieszymy się pierwszymi odniesionymi sukcesami przez naszych zawodników.

W miniony weekend, w dniach 13-15 maja, na terenie Krakowskiego Klubu Jazdy Konnej rozegrane zostały Ogólnopolskie Zawody w Skokach przez przeszkody. Był to 38 Memoriał Majora Królikiewicza, na którym gościli zawodnicy z całej Polski.

Największe sukcesy w tych zawodach odniosła nasza zawodniczka Magdalena Flaga na koniu Louise, która została uznana i nagrodzona za Najlepszą Amazonkę tych zawodów. We wszystkich konkursach nasza zawodniczka była w czołówce i wszystkie przejazdy ukończyła z wynikiem zero punktów karnych.
W piątek w Małej Rundzie (wys. przeszkód 130 cm) zajęła miejsce V a w Dużej Rundzie (140 cm) miejsce III.
W Sobotę w Dużej Rundzie ponownie zajęła miejsce III a w niedzielę w finale Małej Rundy miejsce II.

Zawodom ogólnopolskim towarzyszyły również zawody regionalne klasy P i N, w których bardzo dobre wyniki uzyskała nasza zawodniczka Paula Płaneta na koniu Costa Brava. W sobotę i niedzielę zajęła miejsce I w konkursie klasy N (120 cm) oraz w sobotę w konkursie klasy P miejsce II, a Dariusz Świtek na koniu Oskar w sobotę w konkursie klasy P zajął miejsce III, a w niedzielę w konkursie klasy N miejsce VI.

Marzena Antończyk

[«] powrót [»] zobacz galerię zdjęć
 
 Szukaj:
» Nowości w ułani.pl
Numerowany! Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!
Z myślą o pamięci, tradycji i kulturze Polskiej Kawalerii, tradycyjnie już, przygotowaliśmy na nadchodzący rok rewelacyjną gratkę dla pasjonatów historii i tematu Kawalerii Polskiej: NUMEROWANY! Limitowany Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!

[»]
Zaproszenie na wystawę kawaleryjską
Serdecznie zapraszamy na wystawę pt.: Święto Wojska Polskiego w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

[»]
Święto Pułkowe 8 Pułku Ułanów A.D. 2018
Od święta pułkowego minął już tydzień, ostrogi przestały brzęczeć, szablina dynda sobie na ścianie, mucha w grochy dusi inaczej niż żabot, bambosze koją ?objechane kostki?, a zamiast ?POCZTY SZTANDAROWE! - TRÓJKAMI W PRAWO! - MARSZ!? po ?polipie ucha? pełznie ?egzystencjalna refleksja nad bytem ludzkim...?. No i jeszcze ten jazz...

[»]
» Żurawiejki w ułani.pl
Pułk Strzelców Konnych
Mariawitów zgrywa w karty,
strzelców konnych to pułk czwarty.

[»]
 

Tablice Reklamowe, Sklep Internetowy, Tanie rozmowy telefoniczne, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Abikon, antyramka, antyramki, display, ekspozery, ekspozycja, ekspozytor, ekspozytory, gablota, gablota informacyjna, gablota ogłoszeniowa, gabloty, gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe, indoor, outdoor, owz, plexi, P.O.S., potykacz, potykacze, ramka, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,