uani, konie, Ksiz Jzef Poniatowski - RegulaminKontaktStrona gwna
 
 
 
Regionalne Zawody Konne w Skokach - Niepołomice 10-11.07.2010

W dniach 10-11 lipca na terenie Niepołomickiego hipodromu przy przepięknej upalnej pogodzie odbyły się Regionalne Zawody Konne w Skokach przez przeszkody zorganizowane przez Sekcję Sportową Szwadron Niepołomice. Zorganizowanie tych zawodów wymagało wiele pracy oraz przygotowania, ale Sekcja poradziła sobie z organizacją bezbłędnie. W szczególności za pomoc w organizacji zawodów i włożony wkład pracy podziękowania należą się: Pani Irenie Fladze, Iwonie Feliksiewicz-Gibale wraz mężem Robertem Gibale, Dowódcy Plutonu Jasło Janowi Urbanowi oraz Ułanom z sekcji Jasło: Pawłowi i Piotrowi Urbanom, Dawidowi Garbacikowi którzy dzielnie pomimo upalnej pogody radzili sobie z ustawianiem parcuru, Maciejowi Nowakowi, Maciejowi Borucie oraz oczywiście Dowódcy Szwadronu Niepołomice Janowi Znamcowi bez którego zawody na pewno by się nie odbyły.

W konkursie klasy L dwufazowym z 4 pkt karnymi w drugiej fazie zajmując kolejno VI, VII i VII miejsce ukończyli: Jan Znamiec na koniu Carbid II z najlepszym czasem w konkursie 33,63, Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Mefisto z czasem 38,88 oraz Dariusz Świtek na koniu Wezyr z czasem 42,31. Z wynikiem 5 pkt karnych ale w fazie pierwszej ukończyła Krystyna Solarz na koniu Wera.

W konkursie klasy P-dwufazowym z zerowym wynikiem w obydwu fazach ukończył Oleg Badałow na koniu Caszmir zajmując miejsce III, z 4 pkt karnymi w drugiej fazie ukończył Jan Znamiec na koniu Carbid II zajmując miejsce VI oraz z 5 pkt karnymi ukończyła Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest zajmując miejsce VII, z 4 pkt karnymi ale w fazie pierwszej ukończyła Magdalena Flaga na koniu Konwalia.

W Konkursie klasy N-dwufazowym z zerowym wynikiem w obydwu fazach ukończyli: Oleg Badałow na koniu Edycja zajmując miejsce I, Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Cardiff zajmując miejsce III, Marzena Antończyk na koniu Linneusz zajmując miejsce IV oraz Paula Płaneta na koniu Costa Brava zajmując miejsce V. Z 4 pkt karnymi w pierwszej fazie ukończyli: Magdalena Flaga na koniu Konwalia i Louise, Marzena Antończyk na koniu Liroy-Guest, Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Midnight oraz Dariusz Świtek na koniu Oscar.

W konkursie klasy N1-dokładności z rozgrywką o "Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice" miejsce I zajęła Magdalena Flaga na koniu Louise, miejsce II Marzena Antończyk na koniu Linneusz, miejsce III zajęła Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Midnight oraz miejsce IV zajął Oleg Badałow na koniu Caszmir.

W Niedzielę w konkursie klasy LL-dokładności bez rozgrywki z wynikiem 0 pkt karnych ukończyli przejazdy: dwukrotnie Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Mefisto oraz jeden przejazd Krystyna Solarz na koniu Wera.

W konkursie klasy L-zwykłym z zerowym wynikiem ukończyli przejazdy; Iwona Feliksiewicz Gibała dwukrotnie na koniu Mefisto zajmując IV i IV. Krystyna Solarz na koniu Wera zajmując VII miejsce. Z 4 pkt. karnymi ukończyli: Jan Znamiec na koniu Carbid II a z wynikiem 5 pkt. karnych Dariusz Świtek na koniu Wezyr.

W konkursie klasy P-zwykłym miejsce I zajął Oleg Badałow na koniu Caszmir tuż za nim miejsce II zajęła Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest. Z 4 pkt karnymi ukończyła konkurs Magdalena Flaga na koniu Konwalia. Z 8 pkt karnymi ukończył Jan Znamiec na koniu Carbid II oraz z 9 pkt karnymi Dariusz Świtek na koniu Wezyr.

W konkursie klasy N-wzrastającym stopniu trudności z jokerem bezbłędne przejazdy zajmując kolejno miejsca uzyskali: miejsce I Magdalena Flaga na koniu Louise, miejsce II Marzena Antończyk na koniu Linneusz, miejsce III Oleg Badałow na koniu Edycja, miejsce IV Iwona Feliksiewicz- Gibała na koniu Cardiff, miejsce Vi Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Mindight, miejsce VIII Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest.

W konkursie klasy N1-dokładności z rozgrywką o "Puchar Mercedesa" bezbłędne przejazdy uzyskali zajmując kolejno miejsca: miejsce II Oleg Badałow na koniu Edycja, miejsce III Magdalena Flaga na koniu Louise, miejsce IV Marzena Antończyk na koniu Linneusz oraz miejsce VI Iwona Feliksiewicz Gibała na koniu Midnight. Bezbłędne przejazdy w konkursie wycofując się z rozgrywki uzyskali również: Oleg Badałow na koniu Caszmir oraz Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Cardiff.

Marzena Antończyk

[«] powrót
 
 Szukaj:
» Nowości w ułani.pl
Numerowany! Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!
Z myślą o pamięci, tradycji i kulturze Polskiej Kawalerii, tradycyjnie już, przygotowaliśmy na nadchodzący rok rewelacyjną gratkę dla pasjonatów historii i tematu Kawalerii Polskiej: NUMEROWANY! Limitowany Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!

[»]
Zaproszenie na wystawę kawaleryjską
Serdecznie zapraszamy na wystawę pt.: Święto Wojska Polskiego w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

[»]
Święto Pułkowe 8 Pułku Ułanów A.D. 2018
Od święta pułkowego minął już tydzień, ostrogi przestały brzęczeć, szablina dynda sobie na ścianie, mucha w grochy dusi inaczej niż żabot, bambosze koją ?objechane kostki?, a zamiast ?POCZTY SZTANDAROWE! - TRÓJKAMI W PRAWO! - MARSZ!? po ?polipie ucha? pełznie ?egzystencjalna refleksja nad bytem ludzkim...?. No i jeszcze ten jazz...

[»]
» Żurawiejki w ułani.pl
DAK
Jedenasty odparzony,
do taborów przydzielony.

[»]
 

Tablice Reklamowe, Sklep Internetowy, Tanie rozmowy telefoniczne, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Abikon, antyramka, antyramki, display, ekspozery, ekspozycja, ekspozytor, ekspozytory, gablota, gablota informacyjna, gablota ogłoszeniowa, gabloty, gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe, indoor, outdoor, owz, plexi, P.O.S., potykacz, potykacze, ramka, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,