uani, konie, Ksiz Jzef Poniatowski - RegulaminKontaktStrona gwna
 
 
 
Zawody Towarzyskie + Regionalne w Skokach przez Przeszkody. Swoszowice 3-4 VII 2010 r.

W dniach 03-04 lipca na hipodromie WLKS Krakus Swoszowice odbyły się Zawody Towarzyskie + Regionalne w Skokach przez Przeszkody, w których Stowarzyszenie Szwadron Niepołomice reprezentowała Sekcja Sportowa. Tym razem w zmniejszonym składzie, ale za to z nowym wybitnym zawodnikiem, a zarazem trenerem sekcji Olegiem Badałowem. Dołączył on właśnie do naszej sekcji, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni i startował po raz pierwszy po długoletniej przerwie reprezentując nasze barwy. Zawodnik startował na koniu Edycja. Pozostały skład sekcji na tych zawodach to: Dowódca Szwadronu Jan Znamiec na Carbidzie II, Marzena Antończyk na koniu: Liroy Guest i Linneusz, Dariusz Świtek na koniach: Oscar i Wezyr oraz Krystyna Solarz na koniu Wera.

W sobotę w konkursie klasy L-zwykłym z zerowym wynikiem ukończyła przejazd Krystyna Solarz na koniu Wera w czasie 52,80. Z bardzo dobrym czasem 47,48, ale niestey z 4 punktami karnymi ukończyła przejazd Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest oraz z 8 pkt. karnymi Jan Znamiec na koniu Carbid II w czasie 48,12. Z 4 pkt. karnymi ukończył przejazd także Dariusz Świtek na koniu Wezyr w czasie 65,67.

W konkursie klasy P-dwufazowym z 4 pkt. karnymi w drugiej fazie ukończyli przejazdy: Dariusz Świtek na koniu Oscar zajmując XII miejsce oraz Marzena Antończyk na koniu Linneusz zajmując miejsce XIII. Natomiast z 4 pkt., ale w pierwszej fazie ukończyli również Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest oraz 16 Jan Znamiec na koniu Carbid II.

W konkursie klasy N-dwufazowym z 4 pkt. karnymi, ale w drugiej fazie ukończył przejazd Oleg Badałow na koniu Edycja zajmując miejsce V. Z 12 pkt. karnymi, ale także w drugiej fazie ukończył Dariusz Świtek na koniu Oscar oraz z 8 pkt. karnymi, ale w pierwszej fazie ukończyła Marzena Antończyk na koniu Linneusz.

W niedzielę konkurs klasy L-zwykły wygrała Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest w czasie 55,75. Z zerwym wynikiem, ale w czasie 75,02 ukończył Dariusz Świtek na koniu Wezyr i znów z bardzo dobrym czasem 56,70, ale z 4 pkt. karnymi ukończył przejazd Jan Znamiec na koniu Carbid II.

Konkurs klasy P-zwykły wygrała Marzena Antońńczyk na koniu Liroy Guest. Z 4 pkt. karnymi ukończyli: Oleg Badałow na koniu Edyycja oraz Marzena Antończyk na koniu Linneusz. Z 9 pkt. karnymi ukończył Jan Znamiec na koniu Carbid II oraz 10 pkt. Karnymi Dariusz Świtek na koniu Wezyr.

W konkursie klasy N-zwykłym wszyscy zawodnicy sekcji ukończyli przejazdy z 4 pkt. karnymi zajmując kolejno miejsca: Oleg Badałow miejsce III na koniu Edycja, tuż za nim Dariusz Świtek miejsce IV na koniu Oscar oraz Marzena Antończyk miejsce VI na koniu Linneusz.

Zawody cieszyły się jak zwykle dużą frekwencją, w tym także dużą ekipą gości ze Słowacji.

[«] powrót
 
 Szukaj:
» Nowości w ułani.pl
Numerowany! Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!
Z myślą o pamięci, tradycji i kulturze Polskiej Kawalerii, tradycyjnie już, przygotowaliśmy na nadchodzący rok rewelacyjną gratkę dla pasjonatów historii i tematu Kawalerii Polskiej: NUMEROWANY! Limitowany Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!

[»]
Zaproszenie na wystawę kawaleryjską
Serdecznie zapraszamy na wystawę pt.: Święto Wojska Polskiego w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

[»]
Święto Pułkowe 8 Pułku Ułanów A.D. 2018
Od święta pułkowego minął już tydzień, ostrogi przestały brzęczeć, szablina dynda sobie na ścianie, mucha w grochy dusi inaczej niż żabot, bambosze koją ?objechane kostki?, a zamiast ?POCZTY SZTANDAROWE! - TRÓJKAMI W PRAWO! - MARSZ!? po ?polipie ucha? pełznie ?egzystencjalna refleksja nad bytem ludzkim...?. No i jeszcze ten jazz...

[»]
» Żurawiejki w ułani.pl
Pułk Ułanów
Kto zegarki w polu zbiera,
to jest piąty pułk Hallera.

[»]
 

Tablice Reklamowe, Sklep Internetowy, Tanie rozmowy telefoniczne, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Abikon, antyramka, antyramki, display, ekspozery, ekspozycja, ekspozytor, ekspozytory, gablota, gablota informacyjna, gablota ogłoszeniowa, gabloty, gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe, indoor, outdoor, owz, plexi, P.O.S., potykacz, potykacze, ramka, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,