uani, konie, Ksiz Jzef Poniatowski - RegulaminKontaktStrona gwna
 
 
 
Regionalne Zawody w Skokach 19-20 VI 2010 r.

W dniach 19-20 czerwca 2010 r. ponownie na hipodromie w klubie KKJK Kraków odbyły się Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody. Stowarzyszenie Szwadron Niepołomice reprezentowała Sekcja Sportowa, ale tym razem bez Dowódcy Szwadronu Jana Znamca, za to w składzie: Marzena Antończyk na koniach: Liroy Guest oraz Linneusz, Magdalena Flaga na na 3 koniach Louis, Edycja i Konwalia, Iwona Feliksiewicz-Gibała na 2 swoich koniach: Midnight oraz Mefisto, Dariusz Świtek na 2 koniach: Oskar oraz Wezyr.

Najlepsze przejazdy na tych zawodach zaprezentowała nasza zawodniczka Magdalena Flaga na koniu Louise wygrywając wszystkie konkursy klasy N oraz N1 czego jej serdecznie gratulujemy.

W sobotę w konkursie klasy L zerowe przejazdy uzyskali: Iwona Feliksiewicz-Gibała dwukrotnie na koniu Mefisto, Marzena Antończyk na koniu Liroy-Guest, oraz z 4 pkt karnymi Magdalena Flaga na koniu Konwalia oraz Dariusz Świtek na koniu Wezyr.

W konkursie klasy P-dwufazowym zerowy wynik w obydwu fazach uzyskała Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest zajmując miejsce II, z jedną zrzutka w drugiej fazie ukończył Dariusz Świtek na koniu Oscar zajmując miejsce VII, z dwoma zrzutkami w drugiej fazie ukończyła Magdalena Flaga na koniu Edycja zajmując VIII miejsce, z jedną zrzutką ale w pierwszej fazie ukończyli; Marezna Antończyk na koniu Linneusz oraz Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Midnight. W konkursie klasy N- o wzrastającym stopniu trudności zerowe przejazdy uzyskali : Magdalena Flaga na koniu Louise zajmując miejsce I, Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Midnight zajmując miejsce III, Dariusz Świtek na koniu Oscar zajmując miejsce IV oraz Marzena Antończyk na koniu Linneusz zajmując miejsce X (był to pierwszy start tej pary w konkursie klasy N).

W konkursie klasy N1 tak jak już wcześniej wspominałam miejsce I zajęła Magdalena Flaga na koniu Louise.

Marzena Antończyk

[«] powrót
 
 Szukaj:
» Nowości w ułani.pl
Numerowany! Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!
Z myślą o pamięci, tradycji i kulturze Polskiej Kawalerii, tradycyjnie już, przygotowaliśmy na nadchodzący rok rewelacyjną gratkę dla pasjonatów historii i tematu Kawalerii Polskiej: NUMEROWANY! Limitowany Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!

[»]
Zaproszenie na wystawę kawaleryjską
Serdecznie zapraszamy na wystawę pt.: Święto Wojska Polskiego w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

[»]
Święto Pułkowe 8 Pułku Ułanów A.D. 2018
Od święta pułkowego minął już tydzień, ostrogi przestały brzęczeć, szablina dynda sobie na ścianie, mucha w grochy dusi inaczej niż żabot, bambosze koją ?objechane kostki?, a zamiast ?POCZTY SZTANDAROWE! - TRÓJKAMI W PRAWO! - MARSZ!? po ?polipie ucha? pełznie ?egzystencjalna refleksja nad bytem ludzkim...?. No i jeszcze ten jazz...

[»]
» Żurawiejki w ułani.pl
DAK
O czternastym nic nie wiemy,
nic też o nim nie powiemy.

[»]
 

Tablice Reklamowe, Sklep Internetowy, Tanie rozmowy telefoniczne, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Abikon, antyramka, antyramki, display, ekspozery, ekspozycja, ekspozytor, ekspozytory, gablota, gablota informacyjna, gablota ogłoszeniowa, gabloty, gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe, indoor, outdoor, owz, plexi, P.O.S., potykacz, potykacze, ramka, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,