uani, konie, Ksiz Jzef Poniatowski - RegulaminKontaktStrona gwna
 
 
 
Ogólnopolskie Zawody Konne w Lesznie

W tym roku Sekcja Sportowa Szwadron Niepołomice będzie reprezentowana w zawodach jeździeckich w kategori B- skoki przez przeszkody już nie tylko na szczeblu Regionalnych zawodów jeździeckich, ale także Ogólnopolskich gdyż do naszej sekcji dołączyli trzej zawodnicy zajmujący czołowe miejsca w Rankingu Małopolskiego Związku Jeździeckiego w roku 2009 i tak w kategorii Seniorów mamy 2 zawodników, a są nimi:

Iwona Feliksiewicz-Gibała zajmująca I miejsce w rankingu oraz Dariusz Świtek zajmujący 3 miejsce natomiast w kategorii Juniorów Magdalena Flaga zajmująca 4 miejsce w rankingu.

Nasi nowi zawodnicy już w weekend w dniach 5-7 marzec rozpoczęli sezon jeździecki 2010 startując w barwach Sekcji Sportowej Szwadron Niepołomice na Ogólnopolskich Zawodach Konnych ZO-B1 w Lesznie gdzie odnieśli już pierwsze zwycięstwa. I tak w Piątek w konkursie klasy P I miejsce zajął Dariusz Świtek na koniu Oskar, miejsce II Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Carrero Polsmak oraz miejsce III ponownie Dariusz Świtek na koniu Resi 036. W konkursie klasy N dwufazowym III miejsce zajęła Magdalena Flaga na koniu Louis. W konkursie klasy N Koni 6 letnich wśród zawodników zajmujących I miejsca egzekwio zajęli Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Midnight i Dariusz Świtek na koniu Oskar. W sobotę w konkursie klasy P ponownie I miejsce zajął Dariusz Świtek tym razem na koniu Resi 036, a miejsce IV Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Midnight. W konkursie klasy N zwykłym Dariusz Świtek na koniu Resi 036, Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Carrero Polsmak oraz Magdalena Flaga na koniu Louis ukończyli parcur z dwoma zrzutkami.

W Niedzielę w konkursie klasy P IV miejsce zajął Dariusz Świtek na koniu Oskar, a miejsce XIV i XVI tylko z jednym błędem zajęła Iwona Feliksiewicz-Gibala na koniu Carrero Polsmak i Midinight. W konkursie klasy N dwufazowym X miejsce zajęła Magdalena Flaga na koniu Louis.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy sukcesów w dobrze już rozpoczętym sezonie 2010.

Marzena Antończyk

[«] powrót
 
 Szukaj:
» Nowości w ułani.pl
Numerowany! Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!
Z myślą o pamięci, tradycji i kulturze Polskiej Kawalerii, tradycyjnie już, przygotowaliśmy na nadchodzący rok rewelacyjną gratkę dla pasjonatów historii i tematu Kawalerii Polskiej: NUMEROWANY! Limitowany Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!

[»]
Zaproszenie na wystawę kawaleryjską
Serdecznie zapraszamy na wystawę pt.: Święto Wojska Polskiego w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

[»]
Święto Pułkowe 8 Pułku Ułanów A.D. 2018
Od święta pułkowego minął już tydzień, ostrogi przestały brzęczeć, szablina dynda sobie na ścianie, mucha w grochy dusi inaczej niż żabot, bambosze koją ?objechane kostki?, a zamiast ?POCZTY SZTANDAROWE! - TRÓJKAMI W PRAWO! - MARSZ!? po ?polipie ucha? pełznie ?egzystencjalna refleksja nad bytem ludzkim...?. No i jeszcze ten jazz...

[»]
» Żurawiejki w ułani.pl
Pułk Strzelców Konnych
W jednym łapciu, w drugim bucie,
chodzi strzelec po Łańcucie.

[»]
 

Tablice Reklamowe, Sklep Internetowy, Tanie rozmowy telefoniczne, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Abikon, antyramka, antyramki, display, ekspozery, ekspozycja, ekspozytor, ekspozytory, gablota, gablota informacyjna, gablota ogłoszeniowa, gabloty, gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe, indoor, outdoor, owz, plexi, P.O.S., potykacz, potykacze, ramka, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,