uani, konie, Ksiz Jzef Poniatowski - RegulaminKontaktStrona gwna
 
 
 
Regionalne Zawody w Skokach - KJK Romico Żywiec
obejrzyj galerięW dniach 08-09.2009 odbyły się na terenie jednego z najpiękniejszych ośrodków w Polsce, jakim jest KJK Romico, znajdującego się w Żywcu Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody. Pogoda przez cale zawody była tak piękna jak ten ośrodek. Więc nie mogło tam zabraknąć zawodników reprezentujących Szwadron Niepołomice w składzie: Dowódca Jan Znamiec, dosiadający ogiera Carbida II i Marzena Antończyk, dosiadająca wałacha Linneusza. Były to dopiero niestety drugie zawody w sezonie jeździeckim 2009 tych par, a parkury jakie były stawiane ta tych zawodach należały do wyjątkowo trudnych, jak na zawody rangi regionalnej, co można było zauważyć np. w niedzielę konkursie klasy L gdzie na 38 zawodników tylko 9 pokonało parcours bezbłędnie. W tej dziewiątce znaleźli się Jan Znamiec i Marzena Antończyk. W sobotę w konkursie klasy L Marzena Antończyk pokonała także parcours bezbłędnie z wynikiem 0 punktów karnych, a Jan Znamiec uzyskał wynik 8 pkt karnych. W niedzielę zawodnicy oprócz klasy L startowali także w konkursie klasy P zwykłym gdzie Marzena Antończyk uzyskała z parcuru 8 punktów karnych, a Jan Znamiec 12.

Zarówno zawodnicy jak i ich trener zadowoleni są z uzyskanych wyników na tych zawodach, ponieważ tak jak powyżej już wspomniano parcury na tych zawodach należały do niełatwych, ale za to zarówno zawodnicy jak i ich konie nabrały dodatkowych doświadczeń.

Marzena Antończyk
[«] powrót [»] zobacz galerię zdjęć
 
 Szukaj:
» Nowości w ułani.pl
Numerowany! Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!
Z myślą o pamięci, tradycji i kulturze Polskiej Kawalerii, tradycyjnie już, przygotowaliśmy na nadchodzący rok rewelacyjną gratkę dla pasjonatów historii i tematu Kawalerii Polskiej: NUMEROWANY! Limitowany Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!

[»]
Zaproszenie na wystawę kawaleryjską
Serdecznie zapraszamy na wystawę pt.: Święto Wojska Polskiego w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

[»]
Święto Pułkowe 8 Pułku Ułanów A.D. 2018
Od święta pułkowego minął już tydzień, ostrogi przestały brzęczeć, szablina dynda sobie na ścianie, mucha w grochy dusi inaczej niż żabot, bambosze koją ?objechane kostki?, a zamiast ?POCZTY SZTANDAROWE! - TRÓJKAMI W PRAWO! - MARSZ!? po ?polipie ucha? pełznie ?egzystencjalna refleksja nad bytem ludzkim...?. No i jeszcze ten jazz...

[»]
» Żurawiejki w ułani.pl
Pułk Ułanów
Zmienił Czortków na Trembowlę,
teraz płacze jak niemowlę.

[»]
 

Tablice Reklamowe, Sklep Internetowy, Tanie rozmowy telefoniczne, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Abikon, antyramka, antyramki, display, ekspozery, ekspozycja, ekspozytor, ekspozytory, gablota, gablota informacyjna, gablota ogłoszeniowa, gabloty, gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe, indoor, outdoor, owz, plexi, P.O.S., potykacz, potykacze, ramka, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,