uani, konie, Ksiz Jzef Poniatowski - RegulaminKontaktStrona gwna
 
 
 
Zawody w Skokach przez Przeszkody

W dniach 28-29 Czerwca na terenie Krakowskiego Klubu Jazdy Konnej zostały rozegrane kolejne Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody gdzie Sekcję Sportową Szwadronu Niepołomice ponownie reprezentowali : Jan Znamiec na ogierze Carbid II oraz Marzena Antończyk na wałachu Linneusz.

W sobotę Jan Znamiec startując w konkursach L, P ukończył obydwa konkursy z jednym błędem czyli z wynikiem 4 pkt. karnych gdzie w szczególności szkoda tej jednej przypadkowej zrzutki w konkursie klasy P gdyż zawodnik uzyskał bardzo dobry czas przejazdu co dałoby mu to trzecią pozycję w konkursie. Marzena Antończyk startując tylko w konkursie klasy L ukończyła także z wynikiem 4 pkt. karnych. Natomiast w niedzielę w konkursie klasy L Jan Znamiec zaprezentował już bezbłędny przejazd i także dwa bezbłędne Marzena Antończyk a w konkursie klasy P Jan Znamiec podobnie jak w sobotę ukończył konkurs z dobrym czasem lecz niestety też z jednym błędem i wynikiem 4 pkt. karnych.

[«] powrót
 
 Szukaj:
» Nowości w ułani.pl
Numerowany! Kalendarz Ułański Anno Domini 2018!
z mistrzowskim zdjęciem

Z myślą o pamięci, tradycji i kulturze Polskiej Kawalerii, tradycyjnie już, przygotowaliśmy na nadchodzący rok rewelacyjną gratkę dla pasjonatów historii i tematu Kawalerii Polskiej: NUMEROWANY! Limitowany Kalendarz Ułański Anno Domini 2018! W tym roku z MISTRZOWSKIM zdjęciem

[»]
Nie żyje płk Zbigniew Makowiecki (1917-2017)
24 października 2017 roku, w swoim domu w Londynie, zmarł Pan Pułkownik Zbigniew Makowiecki, bohater świata szwoleżerów, ułanów i strzelców konnych. Archetyp kawalerzysty. Cześć Jego Pamięci.

[»]
Święto Pułkowe 8 Pułku Ułanów A.D. 2017
Obchody Święta 8 Pułku Ułanów, czyli niezwykła uroczystość z dnia 18 marca 2017 roku.

[»]
» Żurawiejki w ułani.pl
Pułk Strzelców Konnych
Tęga mina, pusta głowa,
to są strzelcy z Hrubieszowa.

[»]
 
Tablice Reklamowe, Sklep Internetowy, Tanie rozmowy telefoniczne, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Producent Kopert, Koperty, Abikon, antyramka, antyramki, display, ekspozery, ekspozycja, ekspozytor, ekspozytory, gablota, gablota informacyjna, gablota ogłoszeniowa, gabloty, gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe, indoor, outdoor, owz, plexi, P.O.S., potykacz, potykacze, ramka, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,