uani, konie, Ksiz Jzef Poniatowski - RegulaminKontaktStrona gwna
 
 
 
Mistrzostwa Polski Amatorów w WKKW
Uprzejmie informujemy, że Klub Jeździecki SZARŻA im 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego z siedzibą w Bolęcinie podjął się organizacji Mistrzostw Polski Amatorów w WKKW.

Zawody te będą miały charakter ogólnopolskich zawodów towarzyskich, przeznaczonych dla jeźdźców niezarejestrowanych w PZJ/WZJ i nie posiadających licencji zawodniczych.

Termin zawodów to 5-7 października 2007 (piątek, sobota, niedziela) na terenie hipodromu KJ SZARZA w Bolęcinie (woj. Małopolskie).

W terminie tym będą rozgrywane równolegle Mistrzostwa Małopolski w Ujeżdżeniu oraz w WKKW oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików w Ujeżdżeniu.

Zawody rozegrane będą w seriach dla juniorów (jeźdźcy do 18 lat włącznie - liczy się rocznik) oraz seniorów - powyżej lat 18. W przypadku zgłoszenia kuców - przewidujemy osobną klasyfikację dla kuców. Zawody rozegrane będą w klasie LL wg regulaminów dyscypliny WKKW z zastrzeżeniem, że czworobok będzie wg programu L-WKKW krajowy a nie LL-WKKW.

Obowiązują ważne badania sportowo - lekarskie uczestników, w przypadku niepełnoletnich - pisemna zgoda rodziców.

Konie - nie muszą posiadać licencji ani być zarejestrowane, natomiast muszą posiadać ważne szczepienia ochronne p-ko grypie oraz badania wyjazdowe.

Szczegółowe propozycje wkrótce na stronie www.bolecin.pl oraz w serwisie Małopolskiego Związku Jeździeckiego - www.mzj.krakow.pl

Serdecznie zapraszamy i prosimy o rozpropagowanie naszych zawodów.

Mikołaj Rey
Prezes Zarządu KJ SZARZA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego

[«] powrót
 
 Szukaj:
» Nowości w ułani.pl
Numerowany! Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!
Z myślą o pamięci, tradycji i kulturze Polskiej Kawalerii, tradycyjnie już, przygotowaliśmy na nadchodzący rok rewelacyjną gratkę dla pasjonatów historii i tematu Kawalerii Polskiej: NUMEROWANY! Limitowany Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!

[»]
Zaproszenie na wystawę kawaleryjską
Serdecznie zapraszamy na wystawę pt.: Święto Wojska Polskiego w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

[»]
Święto Pułkowe 8 Pułku Ułanów A.D. 2018
Od święta pułkowego minął już tydzień, ostrogi przestały brzęczeć, szablina dynda sobie na ścianie, mucha w grochy dusi inaczej niż żabot, bambosze koją ?objechane kostki?, a zamiast ?POCZTY SZTANDAROWE! - TRÓJKAMI W PRAWO! - MARSZ!? po ?polipie ucha? pełznie ?egzystencjalna refleksja nad bytem ludzkim...?. No i jeszcze ten jazz...

[»]
» Żurawiejki w ułani.pl
Andrzejów
Każda większa w pułku draka
to jest dzieło A. Leśniaka

Postać jakby z bajki dana –
Andrzej – Pierwsza Pułku Szklana

Wszystkie panie z serca wita
miękki Andrzej – twarda Kita

Smukła kibić, ch… dębowy
to jest Jędruś plutonowy


[»]
 

Tablice Reklamowe, Sklep Internetowy, Tanie rozmowy telefoniczne, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Abikon, antyramka, antyramki, display, ekspozery, ekspozycja, ekspozytor, ekspozytory, gablota, gablota informacyjna, gablota ogłoszeniowa, gabloty, gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe, indoor, outdoor, owz, plexi, P.O.S., potykacz, potykacze, ramka, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,