uani, konie, Ksiz Jzef Poniatowski - RegulaminKontaktStrona gwna
 
 
 
Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody w dniach 29-30 V 2010 r.
obejrzyj galerię

W dniach 29-30 Maja tym razem na hipodromie WLKS Krakus Swoszowice odbyły się Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody gdzie oczywiście Stowarzyszenie Szwadron Niepołomice reprezentowała Sekcja Sportowa w składzie: Dowódca Szwadronu Jan Znamiec na Carbidzie II, Marzena Antończyk na koniu: Liroy Guest, Magdalena Flaga na na 3 koniach Louis, Edycja i Konwalia, Iwona Feliksiewicz-Gibała na 4 swoich koniach: Midnight, Cardiff, Mefisto, Camel, Dariusz Świtek na 3 koniach: Resi 36, Oskar Wezyr.

Zawody cieszyły się bardzo dużą frekwencją brało udział w nich blisko 100 par a parcury jakie stawiane były na tych zawodach nie można zaliczyć do łatwych ale Sekcja "Szwadron Niepołomice" poradziła sobie z nimi bardzo dobrze.

W sobotę w konkursie klasy L-zwykłym w którym brało udział 50 par I miejsce z wynikiem 0 pkt. karnych zajęła Magdalena Flaga na koniu Edycja w czasie 45,96, II miejsce także ta sama zawodniczka tym razem na koniu Konwalia w czasie 46,73, VI miejsce zajęła Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest z wynikiem 0 pkt. w czasie 50,73, XIII miejsce zajęła Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Mefisto z wynikiem 0 pkt. karnych w czasie 56,36, w bardzo dobrym czasie 46,72 i 47,41 ale niestety z jednym błędem i wynikiem 4 pkt karnych 2 przejazdy ukończył Jan Znamiec na Carbidzie II zajmując ostatecznie XXIV i XXV miejsce a gdyby nie ten jeden błąd to uplasowałby się w czołówce zajmując II i III miejsce także z jednym błędem i 4 pkt. karnymi w czasie 58,34 ukończyła przejazd Iwona Feliksiewicz-Gibała tym razem na koniu Camel oraz Dariusz Świtek 2 przejazdy na koniu na koniu Wezyr w czasie 61,22 i 63,26.

W konkursie klasy P-zwykłym gdzie brało udział 30 par miejsce I zajęła ponownie Magdalena Flaga na koniu Konwalia z wynikiem 0 pkt. karnych w czasie 47,05, miejsce V zajęła Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest z wynikiem 0 pkt. karnych w czasie 52,59 tuż za nią zajmując miejsce VI uplasowała się nasza nowa zawodniczka reprezentująca po raz pierwszy nasze barwy Paula Płaneta na koniu Costa Brawa z wynikiem 0 pkt. karnych w czasie 52,70, miejsce VIII zajęła Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Cardiff z wynikiem 0 pkt.karnych w czasie 54,99 oraz także z takim samym wynikiem tylko w czasie 58,93 na koniu Midnight. Z wynikiem 4 pkt. karnych ukończył parcur Dariusz Świtek na koniu Oscar. W konkursie klasy N-dwufazowym miejsce VI z wynikiem 0 pkt karnych zajęła Magdalena Flaga na koniu Louise , z 4 pkt. karnymi czyli jednym błędem parcur ukończyli Paula Płaneta na koniu Costa Brawa oraz Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Cardiff. Z wynikiem 8 pkt. karnych ukończył Dariusz Świtek na koniu Oscar.

W konkursie klasy C dwufazowym z 8pkt karnymi ukończyła parcur Magdalena Flaga na Louise oraz z 12 pkt karnymi Dariusz Świtek na koniu Resi 36.

W niedzielę w konkursie L-dwufazowym wzięło udział 56 par ponownie miejsce I z wynikiem 0 pkt. karnych w czasie 25,81 zajęła Magdalena Flaga na koniu Edycja, miejsce III z wynikiem 0 pkt. karnych w czasie 27,52 zajęła Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest, miejsce XV z wynikiem O pkt. karnych w czasie 35,74 zajęła Iwona Feliksiewicz-Gibała, miejsce XVI z wynikiem 4 pkt. karnych w drugiej fazie i w najlepszym w czasie 25,30 zajął Jan Znamiec na koniu Carbid II i gdyby nie ta jedna zrzutka w drugiej fazie konkurs ten miałby wygrany, również z 4 pkt. karnymi w drugiej fazie ukończyli Magdalena Flaga na koniu Konwalia w czasie 26,72, Dariusz Świtek na koniu Wezyr w czasie 35,49 oraz Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Camel w czasie 35,84.

W konkursie klasy P-dwufazowym miejsce IV z wynikiem O pkt. karnych w obydwu fazach i w czasie w II fazie 28,89 zajęła Paula Płaneta na koniu Costa Brawa, miejsce VI z wynikiem 0 pkt. karnych w czasie 31,22 zajęła Iwona feliksiewicz-Gibała na koniu Midnight, miejsce VII ponownie Iwona Feliksiewicz-Gibała z wynikiem 0 pkt. karnych i w czasie 32,34 na koniu Cardiff. Z wynikiem 4 pkt. karne w drugiej fazie ukończyli: Magdalena Flaga na koniu Edycja w czasie 24,29 zajmując miejsce IX, Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest w czasie 28,38 zajmując miejsce XII oraz Dariusz Świtek na koniu Oscar w czasie 30,91.

W konkursie klasy N-zwykłym z wynikiem 4 pkt. karnych ukończyli: Magdalena Flaga na koniu Louise zajmując miejsce III, Dariusz Świtek na koniu Oscar zajmując miejsce V, Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Cardiff zajmując miejsce VI a na koniu Midnight miejsce VII.

W konkursie klasy C-zwykłym miejsce III zajęła Magdalena Flaga na koniu Louise.

Marzena Antończyk

[«] powrót [»] zobacz galerię zdjęć
 
 Szukaj:
» Nowości w ułani.pl
Numerowany! Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!
Z myślą o pamięci, tradycji i kulturze Polskiej Kawalerii, tradycyjnie już, przygotowaliśmy na nadchodzący rok rewelacyjną gratkę dla pasjonatów historii i tematu Kawalerii Polskiej: NUMEROWANY! Limitowany Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!

[»]
Zaproszenie na wystawę kawaleryjską
Serdecznie zapraszamy na wystawę pt.: Święto Wojska Polskiego w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

[»]
Święto Pułkowe 8 Pułku Ułanów A.D. 2018
Od święta pułkowego minął już tydzień, ostrogi przestały brzęczeć, szablina dynda sobie na ścianie, mucha w grochy dusi inaczej niż żabot, bambosze koją ?objechane kostki?, a zamiast ?POCZTY SZTANDAROWE! - TRÓJKAMI W PRAWO! - MARSZ!? po ?polipie ucha? pełznie ?egzystencjalna refleksja nad bytem ludzkim...?. No i jeszcze ten jazz...

[»]
» Żurawiejki w ułani.pl
DAK
Z dumy rośnie moje serce,
bo przoduje w woltyżerce.

[»]
 

Tablice Reklamowe, Sklep Internetowy, Tanie rozmowy telefoniczne, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Abikon, antyramka, antyramki, display, ekspozery, ekspozycja, ekspozytor, ekspozytory, gablota, gablota informacyjna, gablota ogłoszeniowa, gabloty, gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe, indoor, outdoor, owz, plexi, P.O.S., potykacz, potykacze, ramka, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,