uani, konie, Ksiz Jzef Poniatowski - RegulaminKontaktStrona gwna
 
 
 
Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody w dniach 24-25 IV 2010 r.
obejrzyj galerię

W dniach 24-25 kwietnia na terenie Krakowskiego Klubu Jazdy Konnej odbyły się pierwsze otwarte Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody gdzie oczywiście Stowarzyszenie Szwadron Niepołomice godnie reprezentowała Sekcja Sportowa w składzie: Dowódca Szwadronu Jan Znamiec na swoim ogierze Carbidzie II, Marzena Antończyk na 2 koniach : Liroy Guest i Linneusz, Magdalena Flaga na swoim ulubieńcu "Lulku" czyli na koniu Louis, Iwona Feliksiewicz-Gibała aż na 4 swoich koniach: Midnight, Cardiff, Mefisto, Camel, Dariusz Świtek na 2 koniach: Oskar i Wezyr, Krystyna Solarz na koniu Wera.

W sobotę w konkursie klasy LL zerowe przejazdy uzyskali : Iwona Feliksiwicz-Gibała na 2 koniach Camel oraz Mefisto, Krystyna Solarz na koniu Wera a z wynikiem 8 pkt karnych ukończył Dariusz Świtek na koniu Wezyr. W konkursie klasy L zerowe przejazdy uzyskali : Marzena Antończyk w dwóch przejazdach na koniu Liroy Guest oraz jeden na koniu Linneusz, Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Cardiff oraz Camel. Z jednym błędem ukończyli parcours : Jan Znamiec na Carbidzie II, Iwona Feliksiewicz-Gibała na Mefisto. W konkursie kalsy P- dwufazowym Marzena Antończyk na koniu Linneusz I-fazę pokonała z wynikiem 0 pkt karnych natomiast druga z wynikiem 9 pkt karnych co dało jej to ostatecznie 7 miejsce w konkursie, Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Cardiff uzyskała w I-fazie 4 pkt. karne co dało jej to 14 miejsce w konkursie oraz na koniu Midnight także 4 pkt karne i kolejne 15 miejsce oraz Dariusz Świtek także 4 pkt karne w i-fazie co dało mu 16 miejsce. W Konkursie klasy N -o wzrastającym stopniu trudności w czołówce znalazła się Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Midnight z zerowym przejazdem zajmując 3 miejsce w konkursie natomiast w konkursie klasy N1- zwykłym z wynikiem 4 pkt i ostatecznie 4 miejscem w konkursie ukończyła Magdalena Flaga na koniu Louise.

W drugi dzień zawodów w niedzielę zawodnicy już znacznie podwyższyli poziom swoich startów gdzie można było już kilkakrotnie w dekoracjach konkursów usłyszeć "Szwadron NIEPOŁOMICE". W konkursie klasy LL zerowe przejazdy uzyskali: Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Mefisto oraz Camel, Dariusz Świtek na koniu Wezyr, Krystyna Solarz na koniu Wera. W konkursie klasy L bezbłędne przejazdy uzyskali; Jan Znamiec na Carbidzie II, Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest oraz Linneuszu, Iwona Feliksiewicz-Gibała dwa przejazdy na koniu Mefisto oraz jeden na koniu Cardiff natomiast z jednym błędem czyli z wynikiem 4 pkt. karnych ukończyli; Jan Znamiec w drugim swoim przejeździe, Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Camel oraz Dariusz Świtek na koniu Wezyr. W konkursie klasy P -o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem zerowe przejazdy uzyskali : Marzena Antończyk na koniu Linneusz zajmując ostatecznie 2 miejsce w konkursie a na koniu Liroy Guest miejsce 7 oraz Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Cardiff zajmując ostatecznie 4 miejsce a na koniu Midnight miejsce 8. Natomiast Dariusz Świtek na koniu Oskar zajął miejsce 16. W konkursie klasy N- zwykłym miejsce 4 zajęła Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Midnight a w konkursie klasy N1-dwufazowym w czołówce znalazła się Magdalena Flaga zajmując miejsce 2 oraz w konkursie klasy C miejsce 4.

Także rozpoczęciem sezonu 2010 Sekcja Sportowa "Szwadron Niepołomice" udowodniła że jest dobrze przygotowana do dalszych startów i teraz jeśli tylko aura na to pozwoli będą na pewno odnosić liczne sukcesy w sezonie.

Marzena Antończyk

[«] powrót [»] zobacz galerię zdjęć
 
 Szukaj:
» Nowości w ułani.pl
Numerowany! Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!
Z myślą o pamięci, tradycji i kulturze Polskiej Kawalerii, tradycyjnie już, przygotowaliśmy na nadchodzący rok rewelacyjną gratkę dla pasjonatów historii i tematu Kawalerii Polskiej: NUMEROWANY! Limitowany Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!

[»]
Zaproszenie na wystawę kawaleryjską
Serdecznie zapraszamy na wystawę pt.: Święto Wojska Polskiego w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

[»]
Święto Pułkowe 8 Pułku Ułanów A.D. 2018
Od święta pułkowego minął już tydzień, ostrogi przestały brzęczeć, szablina dynda sobie na ścianie, mucha w grochy dusi inaczej niż żabot, bambosze koją ?objechane kostki?, a zamiast ?POCZTY SZTANDAROWE! - TRÓJKAMI W PRAWO! - MARSZ!? po ?polipie ucha? pełznie ?egzystencjalna refleksja nad bytem ludzkim...?. No i jeszcze ten jazz...

[»]
» Żurawiejki w ułani.pl
DAK
Ciężkie muszą być przeszkody,
bowiem jestem bardzo młody.

[»]
 

Tablice Reklamowe, Sklep Internetowy, Tanie rozmowy telefoniczne, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Abikon, antyramka, antyramki, display, ekspozery, ekspozycja, ekspozytor, ekspozytory, gablota, gablota informacyjna, gablota ogłoszeniowa, gabloty, gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe, indoor, outdoor, owz, plexi, P.O.S., potykacz, potykacze, ramka, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,