uani, konie, Ksiz Jzef Poniatowski - RegulaminKontaktStrona gwna
 
 
 
Niepołomice - Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody oraz Zawody Militarii
W dniu 7 czerwca 2008 r. na terenie hipodromu Stadnina Niepołomice odbyły się Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody oraz Zawody Militarii we władaniu Szablą i Lancą.
Tym razem Sekcję Sportową Szwadronu Niepołomice w konkursach skokowych w klasach: LL, L i P reprezentował tylko jeden zawodnik sam Dowódca Szwadronu rtm. kaw. ochot. Jan Znamiec na koniach: Carbid II i Calypso Junior. W konkursie klasy L zaprezentował jeden bezbłędny przejazd natomiast konkurs klasy P (w tym miejscu należy podkreślić że był to pierwszy start zawodnika w konkursie klasy P) ukończył z wynikiem 4 punktów karnych, co dało mu to szóstą pozycję. Gratulujemy takiego wyniku i liczymy, że następne starty w tym konkursie będą już tylko zerowe.

W zawodach Militarii zarówno we władaniu Szablą i Lancą najlepszy okazał się kpr. kaw. ochot. Grzegorz Wojtaczka na koniu Zamęt, zajmując dwa pierwsze miejsca. Drugie miejsce zajął rtm. kaw. ochot. Jan Znamiec na koniu Wiwat, a trzeci był Piotr Staniszewski na koniu Eryk.
[«] powrót
 
 Szukaj:
» Nowości w ułani.pl
Numerowany! Kalendarz Ułański Anno Domini 2018!
z mistrzowskim zdjęciem

Z myślą o pamięci, tradycji i kulturze Polskiej Kawalerii, tradycyjnie już, przygotowaliśmy na nadchodzący rok rewelacyjną gratkę dla pasjonatów historii i tematu Kawalerii Polskiej: NUMEROWANY! Limitowany Kalendarz Ułański Anno Domini 2018! W tym roku z MISTRZOWSKIM zdjęciem

[»]
Nie żyje płk Zbigniew Makowiecki (1917-2017)
24 października 2017 roku, w swoim domu w Londynie, zmarł Pan Pułkownik Zbigniew Makowiecki, bohater świata szwoleżerów, ułanów i strzelców konnych. Archetyp kawalerzysty. Cześć Jego Pamięci.

[»]
Święto Pułkowe 8 Pułku Ułanów A.D. 2017
Obchody Święta 8 Pułku Ułanów, czyli niezwykła uroczystość z dnia 18 marca 2017 roku.

[»]
» Żurawiejki w ułani.pl
Pułk Ułanów
Weneryczny i pijański
to jest czwarty pułk ułański.

[»]
 
Tablice Reklamowe, Sklep Internetowy, Tanie rozmowy telefoniczne, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Producent Kopert, Koperty, Abikon, antyramka, antyramki, display, ekspozery, ekspozycja, ekspozytor, ekspozytory, gablota, gablota informacyjna, gablota ogłoszeniowa, gabloty, gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe, indoor, outdoor, owz, plexi, P.O.S., potykacz, potykacze, ramka, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,