uani, konie, Ksiz Jzef Poniatowski - RegulaminKontaktStrona gwna
 
 
 
Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody, 4-6 maja 2012 r.

W dniach 4-6.05.2012 r. odbyły się Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody, w których Sekcję Sportową Szwadron Niepołomice reprezentowali zawodnicy w składzie: Magdalena Flaga na koniu Louise, Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest, Katarzyna Trzos na koniu Oskar, Aleksandra Grochal na koniu Carrero Polsmak oraz Eger, Oleg Badałow na koniu Chablis VDVZ, Dariusz Świtek na koniu Tamiza, Bernard Grzywna na koniu Mefisto, Camel oraz Jan Znamiec na koniu Carbid II.

W piątek w konkursie klasy LL z wynikiem zerowym ukończyli parcur: Dariusz Świtek na koniu Tamiza zajmując I miejsce w konkursie, Bernard Grzywna na koniu Camel oraz Aleksandra Grochal na koniach: Carrero Pol-Smak i Eger. W konkursie klasy L z wynikiem zerowym ukończyli: Dariusz Świtek na koniu Tamiza zajmując II miejsce w konkursie, Bernard Grzywna na koniu Mefisto zajmując III miejsce, Jan Znamiec na koniu Carbid II zajmując IV miejsce oraz Katarzyna Trzos na koniu Oskar zajmując VII miejsce. W konkursie klasy P zerowe przejazdy uzyskali: Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest zajmując VI miejsce w konkursie oraz Katarzyna Trzos zajmując VIII miejsce, z wynikiem 4 pkt karnych ukończył Bernard Grzywna na koniu Mefisto oraz z wynikiem 8 pkt. karnych Jan Znamiec na koniu Crabid II. Konkurs klasy N z wynikiem 4 pkt karnych ukończyła Marzena Antończyk zajmując miejsce IX.

W sobotę w konkursie 70cm i 90 cm zerowy wynik uzyskała Aleksandra Grochal na koniu Eger zajmując miejsce VII i VIII. W konkursie klasy LL I miejsce zajął Dariusz Świtek. W konkursie klasy L z wynikiem zerowym ukończyli: Dariusz Świtek zajmując I miejsce, Bernard Grzywna na dwóch koniach zajmując miejsce IV i V, z wynikiem 4 pkt karnych ale z drugim czasem w konkursie ukończył Jan Znamiec. W konkursie klasy P z wynikiem zerowym ukończyli: Katarzyna Trzos zajmując miejsce IV oraz Marzena Antończyk zajmując miejsce V. Z wynikiem 4 pkt. karnych ukończył Bernard Grzywna oraz z wynikiem 8 pkt .karnych Jan Znamiec. W konkursie klasy N zerowe przejazdy uzyskały Magdalena Flaga zajmując I miejsce w konkursie oraz Marzena Antończyk zajmując miejsce IX. W konkursie klasy C Magdalena Flaga ukończyła konkurs z wynikiem 4 pkt karnych zajmując miejsce IV.

W niedzielę w konkursie klasy LL wynikiem zerowym ukończył Dariusz Świtek. W konkursie klasy L zerowym wynikiem ukończyli: Dariusz Świtek zajmując miejsce II oraz Bernard Grzywna zajmując miejsce VIII. W konkursie klasy P z zerowym wynikiem ukończyli: Marzena Antończyk zajmując miejsce III, Bernard Grzywna zajmując miejsce IV, Katarzyna Trzos zajmując miejsce VI. Z wynikiem 4 pkt. karnych ukończył Jan Znamiec. W konkursie klasy C miejsce III zajęła Magdalena Flaga.

Galeria ze zdjęciami z zawodów wykonana również przez zawodnika Sekcji Sportowej Szwadronu Niepołomice Jerzego Zagórskiego dostępna pod adresem:

https://picasaweb.google.com/108729893542602265921

Opracowała: Marzena Antończyk

[«] powrót
 
 Szukaj:
» Nowości w ułani.pl
Numerowany! Kalendarz Ułański Anno Domini 2018!
z mistrzowskim zdjęciem

Z myślą o pamięci, tradycji i kulturze Polskiej Kawalerii, tradycyjnie już, przygotowaliśmy na nadchodzący rok rewelacyjną gratkę dla pasjonatów historii i tematu Kawalerii Polskiej: NUMEROWANY! Limitowany Kalendarz Ułański Anno Domini 2018! W tym roku z MISTRZOWSKIM zdjęciem

[»]
Nie żyje płk Zbigniew Makowiecki (1917-2017)
24 października 2017 roku, w swoim domu w Londynie, zmarł Pan Pułkownik Zbigniew Makowiecki, bohater świata szwoleżerów, ułanów i strzelców konnych. Archetyp kawalerzysty. Cześć Jego Pamięci.

[»]
Święto Pułkowe 8 Pułku Ułanów A.D. 2017
Obchody Święta 8 Pułku Ułanów, czyli niezwykła uroczystość z dnia 18 marca 2017 roku.

[»]
» Żurawiejki w ułani.pl
DAK
Ciężkie muszą być przeszkody,
bowiem jestem bardzo młody.

[»]
 
Tablice Reklamowe, Sklep Internetowy, Tanie rozmowy telefoniczne, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Producent Kopert, Koperty, Abikon, antyramka, antyramki, display, ekspozery, ekspozycja, ekspozytor, ekspozytory, gablota, gablota informacyjna, gablota ogłoszeniowa, gabloty, gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe, indoor, outdoor, owz, plexi, P.O.S., potykacz, potykacze, ramka, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,