uani, konie, Ksiz Jzef Poniatowski - RegulaminKontaktStrona gwna
 
 
 
Mistrzostwa Małopolski w Skokach przez Przeszkody - WLKS Kraków Swoszowice, 24-26.09.2010

W dniach 24-26 września na terenie WLKS Kraków Swoszowice odbyły się Mistrzostwa Małopolski w Skokach przez Przeszkody oraz dodatkowo Zawody Regionalne, w których Sekcja Sportowa Szwadron Niepołomice brała udział w składzie; w Mistrzostwach Paula Płaneta na koniu Costa Brava oraz Magdalena Flaga na koniu Louise, a w Zawodach Regionalnych: Oleg Badałow na koniu Edycja, Dariusz Świtek na koniu Oscar oraz Marzena Antończyk na koniach Liroy Guest i Linneusz.

W Mistrzostwach Małopolski w kategorii Juniorzy Młodsi Złoty Medal wywalczyła nasza zawodniczka Paula Płaneta, a w kategorii Juniorów miejsce IV zajęła Magdalena Flaga.

Zawodniczkom serdecznie gratulujemy.

W zawodach regionalnych w piątek, w konkursie klasy P-zwykłym miejsce II zajął Oleg Badałow na koniu Edycja, miejsce III zajęła Marzena Antończyk na koniu Linneusz, z 4 pkt. karnymi ukończyli Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest oraz Dariusz Świtek na koniu Oscar. W konkursie klasy N - miejsce IV zajął Dariusz Świtek na koniu Oscar oraz miejsce V Marzena Antończyk na koniu Linneusz.

W Sobotę w konkursie klasy P-zwykłym miejsce IV zajęła Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest oraz miejsce VII Dariusz Świtek na koniu Oscar. W konkursie klasy N-zwykłym miejsce V zajął Dariusz Świtek na koniu Oscar.

W Niedzielę w konkursie klasy P-zwykłym miejsce III zajęła Marzena Antończyk na koniu Linneusz oraz miejsce IV Dariusz Świtek na koniu Oscar.

Marzena Antończyk

[«] powrót
 
 Szukaj:
» Nowości w ułani.pl
Numerowany! Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!
Z myślą o pamięci, tradycji i kulturze Polskiej Kawalerii, tradycyjnie już, przygotowaliśmy na nadchodzący rok rewelacyjną gratkę dla pasjonatów historii i tematu Kawalerii Polskiej: NUMEROWANY! Limitowany Kalendarz Ułański Anno Domini 2019!

[»]
Zaproszenie na wystawę kawaleryjską
Serdecznie zapraszamy na wystawę pt.: Święto Wojska Polskiego w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

[»]
Święto Pułkowe 8 Pułku Ułanów A.D. 2018
Od święta pułkowego minął już tydzień, ostrogi przestały brzęczeć, szablina dynda sobie na ścianie, mucha w grochy dusi inaczej niż żabot, bambosze koją ?objechane kostki?, a zamiast ?POCZTY SZTANDAROWE! - TRÓJKAMI W PRAWO! - MARSZ!? po ?polipie ucha? pełznie ?egzystencjalna refleksja nad bytem ludzkim...?. No i jeszcze ten jazz...

[»]
» Żurawiejki w ułani.pl
Pułk Ułanów
W jukach wożą wina dzbanki,
kochają ich lublinianki.

[»]
 

Tablice Reklamowe, Sklep Internetowy, Tanie rozmowy telefoniczne, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Abikon, antyramka, antyramki, display, ekspozery, ekspozycja, ekspozytor, ekspozytory, gablota, gablota informacyjna, gablota ogłoszeniowa, gabloty, gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe, indoor, outdoor, owz, plexi, P.O.S., potykacz, potykacze, ramka, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,