uani, konie, Ksiz Jzef Poniatowski - RegulaminKontaktStrona gwna
 
 
 
Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody - KKJK 18-19.09.2010

W miniony weekend w dniach 18-19 wrzesień na terenie Krakowskiego Klubu Jazdy Konnej odbyły się kolejne Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody gdzie Sekcja Sportowa Szwadron Niepołomice brała w nich udział w składzie: Jan Znamiec na koniu Carbid II, Marzena Antończyk na koniach Liroy Guest i Linneusz, Iwona Feliksiewicz - Gibała na koniach Mefisto i Camel, Magdalena Flaga na koniu Louise oraz Paula Płaneta na koniu Costa Brava.

W sobotę w konkursie klasy L-zwykłym zerowe przejazdy uzyskali: Jan Znamiec na koniu Carbid II, który przez długi czas konkursu prowadził ostatecznie zajął miejsce II, Iwona Feliksiewicz- Gibała na koniu Camel zajmując miejsce VII oraz na koniu Mefisto zajmując miejsce XIV.

W konkursie klasy P-zwykłym miejsce I zajęła Magdalena Flaga na koniu Louise, miejsce II Marzena Antończyk na koniu Linneusz, z 4 pkt. karnymi ukończyli konkurs: Paula Płaneta na koniu Costa Brava, Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Camel oraz Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest, z 8 pkt. karnymi ukończył Jan Znamiec na koniu Carbid II.

W konkursie klasy N-zwykłym miejsce I zajęła Paula Płaneta na koniu Costa Brava, miejsce II Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest, miejsce III Magdalena Flaga na koniu Louisie i miejsce IV Marzena Antończyk na koniu Linneusz.

W niedzielę w konkursie klasy L-dwufazowym zerowy przejazd w obydwu fazach uzyskała tylko Iwona Feliksiewicz- Gibała na koniu Mefisto zajmując miejsce VI. Z 4 pkt. karnymi ale w pierwsze fazie ukończył Jan Znamiec na koniu Carbid II oraz Iwona Feliksiewicz-Gibała na koniu Camel.

W konkursie klasy P-dwufazowym miejsce I zajęła Paula Płaneta na koniu Costa Brava, miejsce II Magdalena Flaga na koniu Louise, z 4 pkt. karnymi w drugiej fazie ukończyła Iwona Feliksiewicz- Gibała na koniu Camel. Z 4 pkt. karnymi ale w fazie pierwszej ukończyła Marzena Antończyk na koniu Linneusz oraz Liroy Guest a 8 pkt. karnymi Jan Znamiec na koniu Carbid II.

W konkursie klasy N-dwufazowym miejsce II zajęła Paula Płaneta na koniu Costa Brava, miejsce III zajęła Magdalena Flaga na koniu Louise a miejsce V Marzena Antończyk na koniu Linneusz.

Marzena Antończyk

[«] powrót
 
 Szukaj:
» Nowości w ułani.pl
Numerowany! Kalendarz Ułański Anno Domini 2018!
z mistrzowskim zdjęciem

Z myślą o pamięci, tradycji i kulturze Polskiej Kawalerii, tradycyjnie już, przygotowaliśmy na nadchodzący rok rewelacyjną gratkę dla pasjonatów historii i tematu Kawalerii Polskiej: NUMEROWANY! Limitowany Kalendarz Ułański Anno Domini 2018! W tym roku z MISTRZOWSKIM zdjęciem

[»]
Nie żyje płk Zbigniew Makowiecki (1917-2017)
24 października 2017 roku, w swoim domu w Londynie, zmarł Pan Pułkownik Zbigniew Makowiecki, bohater świata szwoleżerów, ułanów i strzelców konnych. Archetyp kawalerzysty. Cześć Jego Pamięci.

[»]
Święto Pułkowe 8 Pułku Ułanów A.D. 2017
Obchody Święta 8 Pułku Ułanów, czyli niezwykła uroczystość z dnia 18 marca 2017 roku.

[»]
» Żurawiejki w ułani.pl
Pułk Strzelców Konnych
Zbiorowisko chłopców dwornych,
to jest siódmy strzelców konnych.

[»]
 
Tablice Reklamowe, Sklep Internetowy, Tanie rozmowy telefoniczne, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Producent Kopert, Koperty, Abikon, antyramka, antyramki, display, ekspozery, ekspozycja, ekspozytor, ekspozytory, gablota, gablota informacyjna, gablota ogłoszeniowa, gabloty, gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe, indoor, outdoor, owz, plexi, P.O.S., potykacz, potykacze, ramka, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,